O firmě

Vítejte na internetových stránkách firmy Auto-Zahálka.

Má rodinná firma vznikla v roce 1993 a specializuje se výhradně na DOVOZ – PRODEJ – SERVIS vozů značky Volkswagen, Audi, Škoda a Seat. Auto-Zahálka je přímým dovozcem zánovních vozů z Německa, jejichž stáří dosahuje 1 až 5 let.

Mými zákazníky jsou jak fyzické osoby tak i malé a střední firmy, které nechtějí koupit nový vůz z důvodu největšího poklesu hodnoty vozidel v prvních dvou letech, avšak mají obavu koupit vůz z autobazaru. Vozy pocházejí od autorizovaných prodejců daných značek a leasingových společností, zejména po ukončení operativního leasingu.

Proč koupit osobní automobil u Auto-Zahálka ?

  • Vozy jsou vždy ve výborném technickém i vizuálním stavu. Nabízíme pouze nehavarovaná vozidla většinou po prvním majiteli provozované na kvalitních komunikacích v Německu.
  • Všechna vozidla mají servisní knížku po pravidelném servisu u autorizovaných prodejců a mnou prověřenou servisní historií vozidla.
  • Vozy v Německu si vybírám a dovážím osobně a v tomto oboru pracuji již více než 20 let. Jsem majitelem každého prodávaného vozidla a všechny vozy prochází mým velkým předprodejním servisem, při němž jsou veškeré díly vykazující poškození nebo nižší účinnost vyměněny. Tímto přístupem se výsledky mé práce každoročně úročí především rostoucím počtem spokojených zákazníků, kteří se při koupi dalšího vozidla k firmě Auto-Zahálka rádi a bez obav vracejí.

Auto-Zahálka je nejlepší volbou mezi novými a ojetými automobily.

Výpis z Obchodního rejstříku – nebo online z internetu

Přejít nahoru